Şarkıcı Bengü’dan yılbaşı öncesi mutlu aile pozu

featured

2018 yılında iş adamı Selim Selimoğlu ile nikah masasına oturan şarkıcı Bengü, evlendikten bir yıl sonra kızı Zeynep’i dünyaya getirmişti. Bengü ve eşi Selimoğlu, geçtiğimiz kasım ayında ise ikinci çocukları Selim’i kucağına almıştı. Bugünlerde ikinci kez anne olma mutluluğunu yaşayan ünlü şarkıcı, önceki günlerde yaptığı duyuru ile yılbaşı gecesi sahne alacağını söylemişti.

Bengü, bu duyurusundan sonra “Oğlunuzla ilk yılbaşınızı beraber geçirebilirdiniz…” yorumuyla bir takipçisi tarafından eleştirilmişti. Ünlü şarkıcı bu sözler üzerine yaptığı paylaşımda,  “İzin almam gerekir miydi bilmiyorum ama bu ve bunun gibi yorum yapan kadın dostlarıma toplu bir cevap yazma gereği duydum. Müsaade ederseniz ben yarın oğlumun ve benim 40’ımızı çıkardıktan sonra işime dönüyorum. Çünkü ben en sevdiğim işi yaparak, çalışarak, üreterek ve şarkı söyleyerek mutluyum. Ben mutluysam çocuklarım da mutlu. Yılbaşı gecesi de onları erkenden öpüp, koklayıp ve uyutup sahnemde olacağım. Ne olur kimse kimsenin özel alanına girmesin! Nasıl anne olacağını en iyi annenin kendisi bilir. Yargılamayın ve sakın kimsenin anneliğine dokunmayın!” demişti.

Bu olaydan sonra ünlü şarkıcıdan yılbaşı öncesi mutlu aile fotoğrafı geldi. 42 yaşındaki şarkıcı Bengü, eşi Selim Selimoğlu ve iki çocuğuyla birlikte verdikleir pozu  “Geçen sene bu zamanlardı… Yine yeni yıla birkaç gün kala; Selim dedi ki ‘2022’ye girerken bu masaya dört kişi oturalım karıcığım…’ Zeynep bir buçuk yaşında; pandeminin ortasındayız! Sahneyi özlemişim; cebimde hazır nazır şarkılarım çıkaramamışım… Dedim yok! Hele bi pandemi bitsin; hele bir geçsin bugünler… Kaldı öyle mevzu… Hatta biraz da küstü bana Selim… Sonra bir gün baktık ki dünyanın en tatlı süprizi! Bir de oğlumuz oluyor… Bıraktım tüm kaygıları; şöhreti kimliği… O ‘an’ ne olmak istiyorsam onu seçtim… Ve oğlumuz geldi… Gözümde büyüttüğüm her şeyi öyle de kolay hallettim ki! Ben nasıl olsa her şeye yeterdim ve öyle mutluydum çünkü! Demem o ki; biz bugün bu sofrada 4 kişiyiz; sağlıklıyız, huzurluyuz ve şükür doluyuz… Hepimizden hepinize şimdiden iyi seneler! Aşkla; sevgiyle; kocaman öpücüklerle…” notuyla Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir