Can Bonomo ve Demet Evgar aynı klipte buluştu

featured

Can Bonomo ve Demet Evgar’ın birlikte söylediği Rüyamda Buluttum adlı parça yayınlandı. Avrupa Müzik markası ile dinleyinci ile buluşan şarkı büyük ilgi gördü.

Bonoma ve Evgar hem düet yaptı hem de Rüyamda Buluttum‘un klibinde de ikili birlikteydi.

Can Bonomo, Evgar ile düeti hakkında, “Rüyamda Buluttum yaklaşık beş sene kadar önce yazdığım, bir türlü kaydetmeye fırsat bulamadığım, çok sevdiğim şarkılarımdan biri. İyi ki beş sene önce kaydetmemişiz. Öyle olsaydı belki de çok değerli arkadaşım Demet Evgar ile beraber söyleme fırsatını bulamayacaktım” dedi.
‘Özebirlik katabilen muazzam bir yetenek’
Bonomo, “Demet, dokunduğu her şeye muazzam bir derinlik ve koşulsuz özebirlik katabilen muazzam bir yetenek. Kendisiyle beraber şarkı söylemeyi herhalde çok hayranı olduğum Wax Poetic’in İstanbul albümünü dinlediğimden beri hayal ediyordum” diyerek, “Rüyamda Buluttum’u beraber söylemeyi teklif ettiğim andan stüdyo kaydına ve hemen ardından klip çekimlerine kadar her şey tam hayal ettiğim gibi gerçekleşti” diye konuştu.
‘Dinleyicilerle birlikte söyleyeceğimiz günü iple çekiyorum’
‘’Kıymetli arkadaşım Can’ın masalsı, şiirsel dünyasına beni davet etmesiyle eski arkadaşlığımıza unutulmaz bir anı kattık” diyen Demet Evgar, “Rüyamda Buluttum şarkısı ilk dinlediğimde eşlik etme arzusu uyandırdı. Sevgili Ece, Can Saban ve Bonomo ile unutulmaz bir gün daha geçirdik hem de eski unutulmaz günlerimizi anarak. Çok mutlu ve heyecanlıyım. Dinleyicilerle birlikte söyleyeceğimiz günü iple çekiyorum’’ şeklinde konuştu.
Kapağı Can Bonomo tasarladı
Rüyamda Buluttum ile aynı anda yayınlanan Acı Kiraz’ın da söz ve bestesi Can Bonomo’ya ait. Şarkıların düzenlemeleri Can Saban imzası taşırken, şarkıların kayıt, mix ve mastering işlemleri Ali Rıza Şahenk tarafından The Fatlab’de yapıldı. Kapak görseli Can Bonomo tarafından tasarlandı.
Sosyal medya en çok konuşulan gündem oldu
Öte yandan Can Bonomo ve Demet Evgar’ın birlikte söyledikleri Rüyamda Buluttum şarkısı Twitter’da en çok konuşulan konular arasına girdi. Bonomo’nun şarkıyı paylaştığı tweetine binlerce yorum yapıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir