1. Haberler
  2. Magazin
  3. Gülşah Saraçoğlu ve Deha Bilimlier’den aşk iddialarına yanıt geldi

Gülşah Saraçoğlu ve Deha Bilimlier’den aşk iddialarına yanıt geldi

featured

38 yaşındaki şarkıcı Deha Bilimlier’in eşini, moda sektörünün önde gelen isimlerinden Gülşah Saraçoğlu ile aldattığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Saraçoğlu’nun iki çocuk babası şarkıcıyla konser sonrası herkesten gizli buluşup görüştüğü iddia edildi.

Saraçoğlu ve Bilimlier ikilisi yapılan haberleri görür görmez, TV8’de yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına canlı bağlandı.

Ünlü şarkıcı açıklamasında “Üç tane çocuğum var evliyim. İstanbul’daki herkes beni dinlemeye gelir. Benim bu taraflarda bezim yok hepiniz bilirsiniz. Gülşah Saraçoğlu da beni dinlemeye gelir. Önde oturuyordu, mikrofon uzattım sahneme çıktı… Arkadaşım o benim. Anlam veremedik böyle bir şeye. Bu iddiayı çıkaranın Gülşah’la bir problemi olduğunu düşünüyorum. Sahneme gelmesi dışında Gülşah Saraçoğlu ile asla bir yerde bir araya gelmedik. Eşim beni biliyor. Bu bana yapılan bir komplo ve hainliktir. Varsa elinizde bir görüntü yayınlayın kardeşim dedim. Bu haberi ilk duyduğumda güldüm” ifadelerini kullandı.

Bilimlier’in konuşması bittikten sonra açıklamasını yapan Gülşah Saraçoğlu ise “Böyle bir durumu izah etmenin üzüntüsü içerisindeyim. O kadar fuzuli, yanlış ve yalan bir durum ki. Deha yıllardır hayatımızda ve çok kıymetli bir ailesi olan bir arkadaşım. Kim bunu neden ortaya attı… Sahneye çıktım hatta o sırada yere düştüm, Tiktok’a düştü. Güldük buna. Bir görüntü olduğu söyleniyor, Allah aşkına bana da yollasınlar.” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir