1. Haberler
  2. Magazin
  3. Oyuncu Akın Akınözü’den çarpıcı itiraf!

Oyuncu Akın Akınözü’den çarpıcı itiraf!

featured

Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Kaderimin Oyunu‘ adlı dizide Sarp Apak ve Öykü Karayel ile başrolü paylaşan Akın Akınözü, geçtiğimiz günlerde konuk olduğu ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Özel hayatı ile ilgili konuşan ünlü oyuncu matematik eğitimi aldığını belirterek “Ama ben oyunculuğu seçtim, bunun nedeni oyunculuğun insana ve hayata dair tutkumu keşfetmem için bana bir araç vermesiydi” ifadelerini kullandı.

Herhangi bir estetik operasyon yaptırmadığını söyleyen Akınözü, “Kendimle hep barışıktım. Hatta lise döneminde 120 kiloyu gördüm. O dönemde de aynaya baktığım kişiden memnundum. Üzerimdeki fazlalığı attıktan sonra ortaya çıkan halim bu oldu” şeklinde konuştu.

26 yaşındaki sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile mutlu bir birliktelik yaşayan Akın Akınözü, aşk hayatı hakkında, “Çapkın değilim ama flörtöz olduğumu söyleyebilirim. Flörtleşmeyi severim, bu insanı besleyen bir enerji… Kız arkadaşımla hâlâ flörtleşiyorum. İlk adımı attığımda bunun karşılık bulacağını biliyordum. İlişkilerde hep ilk adımı atan taraf oldum. Bu da centilmenliğimden kaynaklanıyor. Sandra’nın yüz kremlerinden biri olmak isterdim. Her gece yatmadan önce onun yüzüne dokunmuş olurdum” ifadelerini kullandı.

 

Başarılı oyuncu Akın Akınözü, geçtiğimiz aylarda evlilik hakkındaki sorulara şu şekilde cevap vermişti:

“Evlenme dedikoduları… Konumuz bile değil! Çünkü ikimiz de ortak hayalimizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Ve eğer evlilik bu ortak rüyanın bir parçası olursa, o zaman bunu tüm kalbimizle karşılayacağız. Sanırım sana ilişkimiz hakkında ipucu verdim.”

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir