1. Haberler
 2. Kripto Paralar
 3. SLP Coin Nedir?

SLP Coin Nedir?

SLP Coin Nedir?

Son dönemlerde klasik para anlayışı yerini kripto paraya bırakmakta ve boyut değiştirmektedir. Önceleri para ihtiyaçları karşılayan somut bir gereçken gelişen teknoloji ile birlikte para birimi dijital ortamda birtakım sayılardan ibaret hale gelmiştir. Bununla beraber insanlar yatırım yapmak için altın almak, Türk lirasını dolara çevirmek gibi yöntemler yerine bu yeni para birimlerini satın almayı tercih etmektedirler. Bu sistemde zaman içinde artan değerle birlikte yatırım yapılan birim üzerinden kazanç elde edilmektedir. Bitcoin ve Binance uygulamalarından sonra ise en fazla dikkat çeken birimlerden biri SLP Coindir.

Bu platform üzerinden para yatırmak ve kar elde etmek isteyenlerin en büyük sorusu ise SLP Coinden kazanımın ne olacağı konusudur. Eğer sizler de yatırım yapmak istiyor ve SLP Coinin geleceğini merak ediyorsanız ‘’SLP Coinin geleceği var mı?’’ başlıklı yazıyı inceleyebilirsiniz.

SLP Coin Nedir?

SLP Coinin Geleceği Var mı?

SLP Coinin nedir sorusunun yanıtlanması gerekirse dijital bir ortamda yetiştirilme imkanı bulunan evcil hayvan üretme platformudur. Açık adı Small Love Potion olan SLP içerisinde Axies ismi olarak geçen evcil hayvanları alabilir ve bu hayvanları yetiştirerek yatırımınızı yapabilirsiniz. Katılan herkesin token ödülleri kazanma imkanı olan SLP, Ethereum üzerinden tasarlanmıştır. SLP Coin satın alarak sizler de birikim hedefinizi gerçekleştirebilir ve çağa ayak uydurarak kar elde edebilirsiniz. SLP Coinin nereden alınacağını merak ediyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyerek bu bilgiye ulaşabilirsiniz.

SLP Coin Alınabilecek Platformlar

Son zamanlarda gün geçtikçe daha popüler hale gelen SLP’nin işlem görmüş olduğu ilk alan Binance olarak görünmektedir. Birçok kişinin kullanmakta olduğu SLP üzerinden yatırım yapmak için kullanabileceğiniz platformlar aşağıdaki gibidir.

 • Binance
 • Bitlo.com
 • Bitfinex
 • Coinbase Pro
 • Bithumb
 • Investing.com
 • Kraken
 • Gate.io
 • Bistamp
 • KuCoin
 • Huobi Global

SLP Coin Nedir?

SLP Coin İstatistikleri

Kripto para istatistikleri geçmiş zamanda yapılan analizlere göre değişmekte ve kullanıcı sayısına bağlı olarak birimin değeri belirlenmektedir. 2021 yılında yapılmış olan analizlere göre Binance’de işlem gören SLP Coinin kullanıcıları gün geçtikçe artış yaşamaktadır. SLP/ USDT ve SLP/BUSD üzerinden açılan döviz ticaretinde SLP Coinin değeri Nisan sonundan itibaren son derece büyük oranda bir yükselmiştir. Bu durumdan yararlanmak isteyen kullanıcılar ise yaptıkları yatırımları çoğaltmış ve kazançlarını katlamışlardır.

SLP Coin Almak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Nisan ayından itibaren büyük bir yükselişe geçmiş olan SLP Coin yüzlerce kişi tarafından takibe alınmaktadır. Token biriktirmek ve bunları yönetmek için kullanılan SLP Coin oldukça basit bir finans yapısı sunmaktadır.

SLP sayesinde para yatırımlarınızı tek bir merkez üzerinden yapabilir ve jetonlarınızı başka bir aracıya ihtiyaç duymasan kullanabilirsiniz.
SLP tokenlerinizi Basit Defter Protokolü adı altında geçen sistem sayesinde kolaylıkla düzenleyebilir ve klasik muhasebe yöntemlerinin zorluğundan uzaklaşabilirsiniz.

Aynı zamanda tüm bu işlemleriniz için fonunuzdan oldukça küçük bir miktar harcanmaktadır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir